.

<< Sıhhi Tesisat  >>

.

Ev ve iş yerine sıhhi tesisat döşenmesi, tesisatın yenilenmesi, musluk ve bataryaların değişmesi, lavoba değişimi, klozet değişimi gibi tüm tesisat işlerinize ekonomik ve hızlı çözümler sunuyoruz.

 

Yapı tesisatı temiz su döşeme montajı, alty apı atık su kanalizasyon bağlantısı ve montajı, kaçak bulma arıza giderme, duşa kabin, küvet, jakuzi, kompakt sitemlerinin montajı, gömme rezervuar, lavabo, klozet, bide montajı, Sıcak su üretim cihazları montajı, abone su saati ayırma, resmiyete dayalı indirimli bahçe suyu saati ayırma, elektrofüzyon kaynak ile endüstiriyel fabrika tesisatı, sağlık sektörü için krom boru ve ekipmanlarının tesisat montajı, eskimiş daire tesisatlarının revizyon edilip yeniden döşenmesi,

 

Musluklar damlatıyor mu, ana şebekeden eve gelen su basıncında düşüklük mü var, tesisatın revizyon yapılması mı gerekiyor, hemen telefonun tuşlarına dokunup ailenizin tesisatçını aramalısınız.

 

Temiz su tesisatı tüm konutların ve işyerlerinin can damarı haline gelmiştir. Su Tesisatı yaptırmak istiyorsanız usta konusunda seçiminizi iyi yapmalısınız. Aksi halde düzgün yapılmayan bir su tesisatı sizi büyük külfet altında bırakabilir. Firmamızda Konyada Elektrofizyon kaynağı da yapılmaktadır.