.

<< Petek Temizliği >>

 
         
         
 
Buharlı Petek Temizliği Buharlı Petek Temizliği Buharlı Petek Temizliği    
         
 

Petek temizliği , uzman ekip tarafından uygun ilaç ve uygun makinelerle yapılmalıdır. Uygun kimyasallar kullanılmadığı taktirde kalorifer tesisatlarınızda yüksek maliyetli zararlar oluşabilir. Unutulmamalıdır ki tuz ruhu , cam sil, antfiriz gibi sıvılar aynı zamanda kombinizden de geçtiği için kombinize zarar verebilir.

 

Özel  ilaçlar sayesinde gerek kombinize gerek tesisatınıza zarar vermeden, sadece kirli suyu değil aynı zamanda balçık , kurum ve kireç benzeri zararlı tortuları da yok ediyoruz. Petek temizliği konut ve işyerlerinde ısınma sorunlarının meydana gelmemesi için önemlidir. Peteklerin düzenli olarak temizliğini yapmak, radyatörler içinde oluşan kireçlenmeleri ve biriken tortuların ortadan kaldırılmasını sağlar.

 

Petek temizliğinde, peteklerin suyu tek tek boşaltılır.  Taki, petekten çamurlu su akmamaya başlayana kadar. Petekten berrak su akmaya başlayınca, diğer peteğin temizlenmesine geçilir.

 
       
       
       
   
 
       

Kalorifer peteklerinizin içini temizlediğimiz gibi dışını da temizliyoruz. Panel peteklerinizin içinde hava sirkülasyonu olduğu için zamanla halıdan kalkan ve çevreden gelen tozlar birikir, buda astım hastaları,alerjik rahatsızlıkları olan kişileri ve küçük çocukların solunum yollarını olumsuz etkilemektedir. Evin perdelerinde ve tavanlarda ise neden olmaktadır. O yüzden yüksek basınçta kuru buhar üreten özel üretim makinamızla ortama zarar vermeden panel peteklerinizi yerinde temizliyoruz.