.

<< Güneş Enerji Sistemleri  >>

.

Güneşle enerjisi ile sıcak su ısıtma sistemlerine ait işletme masraflarının hemen hemen yok denecek seviyede olmasına rağmen bu konuda en büyük maliyet ilk yatırım maliyetidir. Güneş enerjisi sistemleri, sarf edilen ilk yatırım maliyetlerini 2 yılda geri ödemekte ve yıllar boyunca masrafsız olarak sıcak su üretmektedir.

Son zamanların en son teknolojisi olan vakum tüplü güneş enerji sistemi antifireze, bakım gerektirmeden yıllarca kullana bileceğiniz bir sistemdir.

Bazı firmaların kabul etmemesine rağmen son derece konforlu antifirizli sistemlere göre daha hızlı ısıtma çürümeyen ve geç krozyonlaşan malzemelerinden dolayı ağır bakım ve tamirat masrafları bulunmayan bir sistemdir. -20C ye kadar soğukluğa dayanabilen son derece sağlıklı verim alınabilecek bir sistem olan vakum tüplü ürünler firmamız tarafından 5 yıl garanti verilmektedir.

Dik Depolu Sistemler; Tamamen kendi üretimimiz olan sistemde kesinlikle 2. Kalite hammadde ve ürünlere yer verilmemektedir.depolarımız 304kalite saf krom çelik malzemeden üretilmiştir. Alüminyum malzemeler katkısız ham madde üretilen Seydişehir eti alüminyum tesislerinden temin edilmektedir.